שלום לכולם .. עזרה לחובבן בעוד :)

שלום לכולם .. עזרה לחובבן בעוד :)

• הנושא הזה ריק.
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שמואאל
    אורח

קודם כל יש לכם אחלה פורום וכל הכבוד לאחראים עליו .
    אני שומע ערבית,מצרית בעיקר כבר כמה שנים ואני אוהב מאוד את העוד,בעייני הוא בין שני הכלים הכי יפים שיש(כינור הוא השני).
    חשבתי להתחיל ללמוד עוד סתם כחובבן..
    הייתי שמח לעזרה ויעוץ בכמה דברים:
    1.איפה ניתן לקנות עוד מצרי הכי פשוט שיש בשביל ההתחלה .. שלא יעלה על 400 ש"ח
    2.האם כל עוד מותאם אך ורק לסוג המוזיקה שלו..לדוג'' עוד מצרי למוזיקה מצרית ועוד תורכי למוזיקה תורכית?
    3.אם מישהו יכול להמליץ על אתרים ללימוד נגינה בעוד..אני לא אחד שמסוגל ללמוד בקביעות אצל מורה,מקסימום לחפור על העוד עד שאני אדע .
    תודה רבה מראש !

awad
    אורח

שמואאל שלום תשובות בקצרה לשאלותיך:

1-בשוק הפישפשים ביפו אתה יכול להשיג במחיר שציינת
    2-בעיקרון לא חייבים לנגן מוזיקה מצרית למשל דווקא בעוד מצרי אבל מי שממש מקצועי ומחובר מאוד למוזיקה שהוא מנגן לדוגמא למוזיקא המצרית אז אחרי ששמעת הרבה את הנגנים המצרים למשל עבדל ווהאב,פריד אלאטרש,ריאדה אלסונבטי וכו" אז אתה תתחבר לסגנון הצליל המצרי דווקא(זה מנסיון) אבל בעיקרון בפרט בתור התחלה זה לא כ"כ משנה, בהמשך שתכיר יותר את הסגנונות ואת העוד אתה כבר תרגיש בעצמך למה אתה מתחבר
    3-מצטער אבל אני לא יכול לעבור על חוקי הפורום. אבל אני רק יאמר לך שאם אתה טיפוס שבנוי ללמוד לבד אז אתה צריך בסך הכל שנים או שלשה שיעורים בסיסיים ממורה ואת השאר תוכל ללמוד לבד(גם זה מנסיון. אבל רק בשני תנאים.א:שזה מורה טוב ונאמן.ב:שאתה בנוי לזה) בהצלחה!!!

awad
    אורח

שמתי לך קישור ליוטיוב (זה חוקי באתר) אם יש לך רקע מוזיקלי למשל אתה מנגן בגיטרה אז זה יכול לעזור לך ללמוד את הסולמות העיקריים של המוזיקה המזרחית לחץ כאן-

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן