פרנסה של נגני עוד

פרנסה של נגני עוד

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #341
  awad
  אורח

  לפני שאתם משקיעים בללמוד לנגן בעוד רציתי לומר לכם כנגן עוד שפרנסה אין מהדבר זה אני השקעתי את הנשמה בעוד שנים טובות אך מאוחר יותרׁ(אחר שכבר התמקצעתי) הבנתי שחבל על כל המאמץ כמות האירועים שיש לי כיום היא ממש לא מספקת למרות שאני די מוכר בתחום אז לסיכום אם אתם עושים את זה בשביל הכיף שלכם או כדי להיות מקצועיים במקאמים וכו'''' אז תהנו אבל אם לפרנסה בעתיד אתם פשוט תתאכזבו אז כדי שתשקיעו בדבר שיותר הולך אורגן למשל ושיהיה בהצלחה

  #658
  aviv-e
  אורח

  מה השם שלך?

  #659
  Yosef
  מנהל בפורום

  שלום awad וברוך הבא לקהילתנו!
  העלת כאן נושא חשוב שלא יצא לדון עליו בעבר בפורום.
  אני לא חושב שאנשים שמתעניינים במוזיקה או בכלי נגינה באים במחשבה או במטרה של כסף או פרנסה בעתיד. לא נתייחס ל"אמנים" של היום כי לא זה המצב שהיה בעבר. אנשים עשו מוזיקה לא בשביל כסף או פרסום, מטרתם היחידה הייתה למצוא דרך להביע את רגשותיהם והם מצאו את הדרך הזו במוזיקה, בין אם זה היה בשירה או בנגינה. מה לגבי הפרנסה? לכולם היה מקצוע נוסף ששימש כמקור פרנסה וכאשר הם נהפכו לנגנים מקצועיים ונגעו לליבו של הקהל, הפרנסה כבר באה לבד. המוזיקה הערבית הקלאסית בשבילי היא הדרך ההבעה הנפלאה ביותר, זו לא רק השפה אלא גם התרבות שטמונה בה. לא נכנסתי לתחום המוזיקה בשביל כסף, בכלל לא, למדתי את מקצועות המחשב והגעתי להישגים בתחום כך שלא היה לי צורך להיכנס לתחום המוזיקה בכדי להרוויח או להתפרסם ולמרות זאת בחרתי לעשות זאת.

  בברכה,
  יוסף אהרון – מנהל האתר

  #660
  itzik86
  אורח

  אני דווקא מחפש נגן עוד. אשמח אם תיצור איתי קשר במייל [email protected]
  יש כאן קישור לשמיעה של חומר שלי.

  –הקישור הוסר–

  #661
  itzik86
  אורח

  למה אסור לשים לינק לשמיעה חיצונית ביוטיוב?

  #662
  Yosef
  מנהל בפורום

  שלום איציק,
  ערכתי את הודעתך והסרתי את הקישור מכיוון שהיה בה פרסום למטרת עסקית בניגוד לחוקי הפורום,
  וכדי שהפורום יהיה הוגן לכולם לא אוכל לאפשר זאת. אתה יכול להטמיע קטע וידיאו באתר אבל ללא פרטי יצירת הקשר.

  בתודה,
  יוסף – מנהל האתר

  #663
  אבי סבג
  אורח

  בתגובה ל awad שכר בעבור נגינת עוד .
  אני נגן בן לנגן מקצועי המכיר את כל המקמים בדגש למוסיקה אנדלוסית ואאללה המרוקאית , נגינה לנגן הינה קודם כל לשם הנאה וטעינת מצברים מי שלא נהנה מהמוסיקה לא יהנה מדבר, ולשמחתי אני מודיע לך אם אתה כזה מקצועי אתה גם יכול להרוויח כסף וכסף טוב, תתאמץ ץ

  #664
  awad
  אורח

  לאבי סבג: תודה על ההתיחסות ,העניין הוא שאני מנגן מוזיקה ערבית מצרית אומכלתום עבדל ווהאב וכו" ובזה הביקוש דל. באמת בכל מיני הזדמנויות שואלים אותי אם אני מנגן מרוקאית כנראה שזה הולך יותר.
  בכל אופן אני בהחלט מסכים שלנגן בעוד זה בא מהאהבה למוזיקה אבל אחרי שאתה משקיע את כל כולך ולומד ולומד…הרבה שירים,ביצועים,וכו" ובסוף כלום זה מאכזב!

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן